Łatwe i przyjemne projektowanie wnętrz

Wraz z postępem technologii widzimy wynalezienie wielu rzeczy, które mogą nam pomóc w epickim projektowaniu domu. Mianowicie, zestaw świetnych aplikacji do projektowania wnętrz na smartfona, urządzenie lub komputer, dzięki czemu możesz wprowadzać najnowsze trendy w wystroju wnętrz w podróży i przechowywać bardzo potrzebne informacje w jednym miejscu.
Te aplikacje do projektowania domu są niezbędne dla każdego entuzjasty dekoracji wnętrz — niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy hobbystą, czy po prostu robisz jeden pokój dla zabawy.

Niezależnie od tego, czy odnawiasz pokój, zmieniasz układ domu, czy po prostu chcesz zobaczyć, które kolory dobrze ze sobą współgrają, lepiej uwierz, że jest na to aplikacja. Zanim zaczniesz kupować nowe meble lub ewentualnie wynajmiesz dekoratora wnętrz, te aplikacje do projektowania wnętrz pozwolą Ci bawić się istniejącą przestrzenią i generować pomysły na przyszłe zmiany.
Istnieją aplikacje domowe do kupowania mebli, mierzenia, tworzenia tablic nastrojów i po prostu do zabawy a przede wszystkim pomogą Ci szybko rozpocząć projekt domu!

RoomScan Pro i Houzz

Ile godzin spędziłeś na szukaniu oryginalnego planu domu? Jeśli jesteś już zrezygnowany i nie chcesz tracić więcej cennych godzin aplikacja RoomScan pomoże ci w tym. Ta bardzo prosta aplikacja skanuje Twój pokój, aby dostarczyć Ci wymiary i model 3D, dzięki czemu możesz bez wysiłku wyobrazić sobie nowy wystrój i wyposażenie według własnego pomysłu.
Oferuje skanowanie w rozszerzonej rzeczywistości lub możliwość dotknięcia telefonu do ścian w celu zmierzenia. Świetnie nadaje się nie tylko do indywidualnego planowania pomieszczeń, ale także pomaga na zewnątrz i w ogrodach.

Z kolei Houzz to lubiona zagraniczna witryna do projektowania wnętrz, Houzz, ma również niezwykle przydatną aplikację. To Twój „punkt kompleksowej obsługi”, w którym znajdziesz inspiracje i wskazówki dotyczące projektowania, katalog wielu profesjonalistów, który pomoże Ci wykonać pracę, oraz sklep internet -owy z każdym rodzajem produktów do dekoracji wnętrz, jakie możesz sobie wyobrazić.

Ikea place i Planer 5D

Podczas gdy spacer po IKEA może być zarówno snem, jak i koszmarem, aplikacja IKEA Place w ogromnym sklepie meblowym pozwala użytkownikom wziąć modele mebli z Ikei w skali wiernie odwzorowanej i stworzyć je na nowo we własnym domu. Nawet jeśli nie kupisz żadnych przedmiotów, da ci to wyobrażenie o tym, jakie rozmiary sprawdzą się w tym beznadziejnie malutkim kąciku. Technologia!

Zanim zadzwonisz do architekta lub projektanta wnętrz, dobrze jest mieć pomysł na zmiany, które chcesz wprowadzić w swojej przestrzeni. Planner 5D to aplikacja do projektowania wnętrz, która umożliwia tworzenie fotorealistycznych renderingów 2D lub 3D Twojego domu. Chociaż aplikacja nie jest idealna, jest świetnym punktem wyjścia do wyobrażenia sobie różnych układów pomieszczeń i zmian w meblach, zanim napotkasz jakiekolwiek problemy lub wydatki.
Możesz pobrać aplikację za darmo i zacząć tworzyć renderingi swojego domu z ograniczonym wyborem mebli lub uzyskać dostęp do pełnego katalogu w ramach płatnej subskrypcji.

Leroy Merlin Planer

Chyba nie ma kogoś kto powiedziałby, że nigdy nie robił zakupów w tej popularnej sieciówce. Większość z nas zna ten sklep i robi tam zakupy budowlane, dekoracyjne czy meblowe. Wielu robi też zakupy online ale z pewnością niewiele osób wie że na stronie można znaleźć również planer wnętrza. Leroy Merlin Planer 3D to pogram do prostego projektowania wnętrz. To intuicyjne narzędzie pozwala stworzyć pomieszczenie o konkretnych wymiarach zgodnych z rzeczywistością i zaprojektować kuchnię, łazienkę czy pokój. Nic prostszego! Funkcja ta pozwala wybierać różne elementy wyposażenia wnętrz dopóki nie uzyskasz oczekiwanego efektu. Możesz wirtualnie testować ustawienia sprzętu czy mebli w danym pomieszczeniu, co ważne możesz wybrane elementy łatwo przenieść na listę zakupów i wydrukować swój gotowy projekt.Naprawdę ciekawa i przydatna opcja dla fanów projektowania.